image

PREVENTÍVNA STAROSTLIVOSŤ


Včasnou diagnostikou predídete komplikáciám. Preventívnu prehliadku dospelých je potrebné absolvovať raz ročne. Mládež do 18 r. má absolvovať prehliadku 2x ročne.

OŠETROVANIE DETSKÝCH PACIENTOV


Mládež do 18 r. má absolvovať preventívnu prehliadku 2x ročne. Okrem nich samozrejme realizujeme ošetrovanie mliečnych zubov, ale napríklad aj pečatenie trvalých zubov u detí.

image
image

ZUBNÉ NÁHRADY


V závislosti od veľkosti defektu chrupu (počtu chýbajúcich zubov) je možné vyrobiť náhradu podľa potreby; fixnú (mostík), snímateľnú alebo kombinovanú. Všetky náhrady sú vyrobené na základe presného otlačku a z kvalitných materiálov diplomovaným zubným technikom. Vďaka tomu náhrady vyzerajú prirodzene a dosadajú bez nepresností. Nespôsobujú zápaly ďasien, jednoduchšie sa čistia a majú aj dlhšiu životnosť.

OŠETRENIE KOREŇOVÝCH KANÁLIKOV


Vďaka dnešným moderným technológiám dokážeme využiť aj zuby a korene, ktoré by v minulosti končili extrakciou ( vytiahnutím ) zuba či už kvôli prítomnosti hnisavého vačku alebo masívnej deštrukcii korunkovej časti zuba.

image
image

DENTÁLNA HYGIENA


Udržiavaním chrupu a mäkkých tkanív v dobrom stave sa dá predísť vzniku zubného kazu a ochoreniam závesného aparátu zuba (paradentóze), prospieva tiež vzhľadu chrupu a pocitu zdravých zubov bez nepríjemných pocitov.

BIELE VÝPLNE


Priame rekonštrukcie deštruovaných zubov, kvalitným svetlom vytvrdzovaným kompozitom verne nahrádzajúcim tkanivo zuba poškodeného kazom alebo iným škodlivým faktorom. Spolu s dôkladným odstránením kazového ložiska je možné obnoviť funkciu a vzhľad zuba.

image
image

ZUBNÉ ŠPERKY


Precízne spracované 22 karátové žlté alebo biele zlato osadené vzácnymi kameňmi: rubínom, smaragdom, zafírom, zirkónom alebo diamantom, veľkosti 1,8 - 2,3 mm. Pôsobí na povrchu zuba veľmi decentne a zároveň krásne. Zub sa nemusí vŕtať, ozdoba sa na sklovinu zuba iba prilepí a ľahko sa zase odstráni, bez akéhokoľvek poškodenia. Keďže je upevnený veľmi odolnou živicou, môžete ho nosiť aj niekoľko rokov. Ak Vás prestane baviť, ľahko ho vymeníte za iný dizajn. Čistenie zubov nemá vplyv na zubný šperk, môžete používať aj sonickú alebo elektrickú zubnú kefku.